Bilgi Teknolojileri: Örnek Yazılar

Bilgi Teknolojileri: Örnek Yazılar,Tayfur Taybuğa
Ücretsiz elektronik kitaptır.
PDF sürümünde indirmek için: http://www.dosyadepola.com/download.php?file=838BT_Yazilar.zip

Bilgi Teknolojileri: Örnek Yazılar Özel Çalışma
Kimler Okumalı?

Bilgi Teknolojileri sektöründe üretmek isteyen herkes için ön bir çalışma niteliğinde bir araya getirilmiş çeşitli yazılar içeren yeni, farklı ve özel bir kitap.

Bilgisayar, bilişim, bilgi sistemleri ve tabii ki bilgi teknolojileri alanında herhangi bir noktada yer alan ya da yer almak isteyen her düzeyden biglisayar kullanıcısı, uzmanı ve uzman adayı için yararlı bilgiler içeren bu el kitabı sayesinde bilgi teknolojileri alanında yazmak ve üretmek yönünde temel oluşturmak ve fikir almak mümkün hale gelmektedir.

Bilişim sistemlerine yönelik olanık birçok konuda hem güncel hem genel hem de sektörel konularda çepşitli başlıklar altında birçok farklı yazı yer almaktadır. Bu yazıların içerikleri de mükün olduğu kadar detaylı bilgiler ile hazırlanmaktadır. Detaylar hakkında bilgi içeren uzun yazılar zaman zaman bölümler halinde verilmektedir. Geldiğimiz bu noktada genel bir değerlendirme yapmak gerekirse bu kitap aşağıdaki başlıklar altına giren tüm adaylar için yararlı olacak düzeydedir.

Bilişim konularında yazmak isteyenler,

Bilgisayar, bilişim, bilişim sistemleri, bilgi yönetimi, bilgi sistemleri ve tüm genel sistem ve network alanlarını kapsayan temel iş kolu bilgi teknolojileri üzerine eğitim noktasında çalışmalar yapmayı düşünenler,

BT sektöründe yer alanlar ve yer almak isteyenler,

Genel konulara yönelik karma yazılar üzerinde inceleme yapmayı düşünenler,

Bilgi teknolojileri sektörüne ilgi duyan uzman adayları,

Bilgi teknolojileri konularında yazacak konu bulmak yönünde örneklere ihtiyaç duyan uzmanlar,

Teknik konular ve genel konular arasında ki yazım tabanlı yaklaşım farkını görmek isteyenler,

Dökümantasyon eksenli işler üzerinde çalışan adaylar.

Bu liste genel olarak bakıldığında bu kitabın hedef kitlesine yönelik olarak ilk akla gelen ihtiyaç gruplarını tanımlamaya çalışmaktadır. Elbette bu tanımlamalar dışında kalan ihtiyaç grupları için de bu kitap yararlı bir kaynak durumunda olabilir.

-SON-
Stok Kodu
9789759806972
Boyut
149-210
Sayfa Sayısı
130
Basım Yeri
Kayseri
Basım Tarihi
2007-08
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat