Hoşgeldin Bebeğim Anneler İçin Annelerin Diliyle

%30
Hoşgeldin Bebeğim,Senai Demirci
Artık annesiniz! Bundan sonraki hayatınız asla önceki gibi olmayacak!
Heyecanla beklediğiniz doğumunuzla birlikte, bebeğiniz artık sizden organik olarak kopar, aranızdaki göbek bağı kesilir. Görünürdeki bu uzaklaşmanın aksine, doğumdan sonra yeni duygusal bağlara gebe kalırsınız.
Küçük tekmeleriyle, ağırlığıyla, ultrason görüntüleriyle, kalp sesiyle ancak dolaylı olarak tanıdığınız bebeğinizi artık doğrudan görebiliyorsunuz, kucağınıza alabiliyorsunuz. Bebeğinizin yüzüyle, gözüyle tanışıyorsunuz, sesini ilk defa duyuyorsunuz. Dünyadaki en kıskanılası unvanı aldınız, başınız göklere değdi, cennet ayaklarınızın altına serildi: Artık annesiniz. Merak etmeyin, bu kitap sizi içinden çıkılmaz, kolay anlaşılmaz sorunlarla tanıştırmayacak; aksine kalbinize danışarak bileceğiniz, bir kadın olarak ruhunuzda tomurcuklanıp açılmayı bekleyen annelik görevinizde size refakat etmeye çalışacak.
İlk kez anne baba olmalarına tanıklık ettiğim çok sayıda çifte söylediğim gibi, “Bundan sonraki hayatınız asla bundan önceki gibi olmayacak! Ama kesinlikle daha güzel olacak!“
Kitapla birlikte, “Bebek Doğum Sertifikası“ ve annelere bebeklerinin kişisel, sosyal ve dilsel gelişimi ile kaba ve ince hareket becerisi gelişimini gösteren “Denver Skalası“ armağan ediliyor.
(Tanıtım Bülteninden)
Stok Kodu
9799752631808
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
144
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2009-02
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat