Nutuk Kurtuluş ve Kuruluşun Temel Kitabı

Nutuk,Mustafa Kemal Atatürk

Liste Fiyatı : 30,00 TL
(Bu ürünü aldığınızda 30 puan kazanacaksınız)
   30

Temin süresi 5 iş günüdür.

Adet
EY BÜYÜK ATA!
Varlığımızın en kutsal temeli olan, Türk bağımsızlık ve Cumhuriyetinin sonsuz bekçisiyiz. Bu karar sarsılmaz irademizin değişmez ifadesidir.
Gelecekte, hiçbir güç bizi yolumuzdan döndüremeyecektir.
Bizler, bütün hızımızı senden, milli tarihimizden ve ruhumuzdaki sönmez iman ateşinden alıyoruz. Senin kurduğun güçlü temeller üzerine attığımız her adım sağlam, yaptığımız her atılım bilinçlidir.
En kıymetli emanetin olan Türk bağımsızlık ve Cumhuriyeti, varlığımızın esası olarak eğilmez başların, bükülmez kolların, yenilmez Türk evlatlarının elinde sonsuza kadar yaşayacak ve nesillerden devredilecektir.
Bu kutsal emanete yönelen iç ve dış bütün saldırılar, iman dolu göğsümüze çarpacak ve parçalanacaktır.
Bağımsızlık ve Cumhuriyetimize göz dikecek düşmanlar en modern silahlarla donanmış olarak, en güçlü ordularla üzerimize saldırsalar da, milli bilincimizin en yenilmez gücünün en küçük bir parçasını bile sarsamayacaklardır.
Çünkü, bağımsızlık ve Cumhuriyetimize göz dikenler, karşılarında binlerce yıllık şerefli Türk tarihinin yılmaz evlatlarını, Cumhuriyet devrimlerinin feyizli ve imanlı gençliğini bulacaklardır.
EY TÜRK GENÇLİĞİ!
Bağımsızlık ve Cumhuriyetimizi korumak zorunluluğu doğunca, içinde bulunacağımız durum ve koşullar ne olursa olsun, kudret ve cesaretimizi damarlarımızdaki asil kandan alarak; bütün engelleri aşıp, her güçlüğü yenmek azmindeyiz.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789756774090
Boyut
145-210
Sayfa Sayısı
655
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2004-10
Çeviren
Mehmet Seçkin
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat