Ahtapotun Kollarındaki Türkiye

Ahtapotun Kollarındaki Türkiye,Ömer Lütfi Erol

Liste Fiyatı : 20,00 TL
(Bu ürünü aldığınızda 20 puan kazanacaksınız)
   20

Temin süresi 5 iş günüdür.

Adet
Yedi düveli bir olmuş, salyalarını akıtarak haykırıyor “yok edin Kemalizm'i“. Koroya katılan yobazlar, acımasızca saldırıyor, yıkıyor Atatürk'ü ve eserlerini... Gericiler, asıllarını unutarak Atatürk heykel ve fotoğrafından dahi korkuyor. Halkın kuruşları ile gerçekleştirilen üretim merkezleri vefasızca yok ediliyor.
(İritcai) Gerici savaşımın kilit taşı laikliktir. Unutulmamalıdır ki, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluş felsefesi laik düzene dayanmaktadır. İrtica ile savaşımda, cumhuriyetimizin laik yapısının korunması, dinin, din duygularının ve dince kutsal sayılan değerlerin siyasal amaçlı olarak kötüye kullanılmasının önlenmesi, toplumun bu yönde bilinçlendirilmesi, Devrim Yasaları'nın ödünsüz uygulanması ve devlet organlarının yetkilerini duraksamaya düşmeden etkin bir biçimde kullanmaları zorunludur.
Bush'un himayesinde yaşayan Fethullah Gülen Yeni Vakıflar Yasası'nın Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde kabulünü takiben ABD'deki Papaz Okulu'na 2.000.000 (iki milyon) dolar bağışlıyor. Papaz Okulu'nun rektörü Prof. Dr. Heidi Hadsel bir misyoner. Okulun etkin isimlerinden Dr. Ralp Ahlberg yaşamını Hıristiyanlığa adamış bir papaz. Okulun 34 kişilik mütevelli heyetinden.
4 Müslüman, 3 Musevi üyesi var. Okulun, Fatih Üniversitesi mütevelli üyesi Dr. Ali Bayram'ın bu Hıristiyan ilahiyat okulu ile ilişkisi var. 2.000.000 doları da Fethullah Gülen adına Dr. Ali Bayram hibe ediyor. Fethullah Gülen ABD'de Papaz Ralp Ahlberg ile CIA aracılığı ile tanışır. CIA-Fethullah Gülen -2.000.000 dolar hibe - Hartford Papaz Okulu. Şeriat zincirinin uzayan halkalarıdır.
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9789759086374
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
432
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-04
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
3. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat