“Sırlar, inkarı barındırır...“ diyor Luanne Rice ve sonuna kadar sizi beraberinde sürükleyen olaylar zincirinin halkalarını, birbirine geçirmeye başlıyor. Yaşananların nereye gittiğini tahmin etmek imkansız.. Ve sonuca ulaşmanın kolay olmadığını anlayınca, kendinizi olayları sorgulamaya başlarken buluyorsunuz.
“Fedakarlığın fazlası, taşlaştırır yüreği...“ dizesini ispatlamak istercesine evli bir kadının, Sophie'nin, çıkmazlarını anlatıyor bize yazar. Yıllarca doğduğu şehirden ve ailesinden ayrı kalan Maria, kocasından ayrılarak geri dönüyor buraya, her şeyi bıraktığı gibi bulma ümidiyle... Ama, aynı kalan hiçbir şeyin olmadığını keşfediyor bir süre sonra. Çok sevdiği kız kardeşi uçurumun kenarındadır ve o hiçbir şey yapamaz; çünkü Sophie içinde gizlediği sırlarının etkisiyle her şeyi inkar eder...
Günümüzde, kadınların en büyük sorunu olan “şiddet“ kavramına ve beraberinde getirdiklerine duyarlı bir gözle yaklaşan Rice, sizi derinden etkileyecek romanı Taş Yürek'le kalbinize ve beyninize doğru yapacağınız yolculukta size eşlik ediyor.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789756237946
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
438
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-02
Çeviren
Mesut Şahin,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat