Yazın Çocukları Rice iyi bir yazı stiline sahip, küçük ayrıntıları gözden kaçırmayan ve aile bireylerini bir arada tutan o gizemli tutkalı aktarmayı bilen son yılların en başarılı yazarlarından biri.
- Kirkus Review-
Karmaşık öyküleri her zaman sürükleyici bir dille anlatmayı bilen Rice, yine o özel gücünü karakter yaratımında açığa çıkarıyor. Aynı şey bu sevgi, kayboluş ve umudun etrafında dönen hikayede de karşımıza çıkıyor."
- Newark Sunday Star Ledger-
Aileyi ele alan ve onu bir arada tutan şeyleri tehdit eden bir kriz ortaya çıktığında yüzleşilmesi gereken konuları anlatan muhteşem bir kitap.
- Booklist-
Çok güzel bir kitap... Okuru ilk kelimesinden itibaren sarıyor. Gergin, sürükleyici, bazen zalim, bazen sizi yumuşacık içine alan bir aşk hikayesine dönüşüyor.
- Old Book Barn Gazette-
İçimizi ısıtan ve inandırıcı... Aile bağlarının önemini vurgulayan bir öykü... Rice'ın düz yazıdaki ustalığını ve zekasını ortaya çıkaran karakterlerle güçlendirilmiş bir başyapıt.
- Publishers Weekly-
Rice, bu işte usta olduğunu kanıtlıyor. İşte okunacak bir kitap daha.
- Washington Post World Book-
Rice'ın zarif bir stili, keskin bir bakışı ve sizi sarmalayan bir sıcaklığı var. Kitaplarında aileye verilen önem, onu sevmeye ve korumaya değer kılıyor.
- San Fransisco Chronicle- Yazın Çocukları, Truva Yayınları, Özlem Toprak, 9789944975339, Luanne Rıce
Stok Kodu
9789944975339
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
384
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-08
Çeviren
Özlem Toprak
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat