Talihsiz Serüvenler Dizisi’ni Bildiğini mi Sanıyorsun?

%25
Talihsiz Serüvenler Dizisini Bildiğini mi Sanıyorsun',Kolektif
Talihsiz Serüvenler Dizisi Hakkında Bildiklerinizi Test Edin / Talihsiz Serüvenler Dizisi serisinin yazarı ya da yayıncısı tarafından onaylanmamıştır.
Okur Profili : Her yaş
Sinemalar, kitabevleri, okullar, kütüphaneler, sınıf kitaplıkları, etüt merkezleri, öğrenciler.
Öne Çıkan Özellikler
Her kitapta 1000'dan fazla soru ve cevap anahtarı.
Her biri 50 soruluk 20'den fazla quiz.
Kendinizi test edin
Arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirin.
Son yıllarda yayın ve film dünyasına damgasını vuran, elimizden düşüremediğimiz, sinema salonlarında kuyruklarda beklediğimiz Da Vinci Şifresi, Yüzüklerin Efendisi, Narnia Günlükleri ve Talihsiz Serüvenler Dizisi hakkında bildiklerinizden emin misiniz?
Her birinde 1000'den fazla sorunun yer aldığı bu quiz kitaplarında sizi heyecanlandıran bu yapıtları tekrar yaşayacak, kahramanları, sahneleri bir kez daha gözünüzün önünde canlandıracaksınız.
Baudelaire öksüzleri Meymenetli Koku Bıçkıhanesî'nde öğle yemeğinde ne yer. Hangi akraba patlayan radyatörlerden korkar? Sunny, Madam Lulu'mın Ucubeler Evi'nde ne kılığındadır? Esme Squalor nerede yaşar? Müdür Yardımcısı Nero hangi müzik aletini çalar? Demek Violet, Klaus ve Sunny ile Lemony Snicket tarafından anlatılan Talihsiz Serüvenler Dizisi'ni tamamen bildiğini sanıyorsun? Bu kitap onların iç karartıcı maceraları hakkında 1000'den fazla soru içerir.
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9789944690362
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
160
Basım Yeri
İzmir
Basım Tarihi
2006-08
Çeviren
Oğuz Sebik,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat