Kramponlu CesetBir Remzi Ünal Polisiyesi

%20
Kramponlu Ceset,Celil Oker
İlk tabanca sesini tuvalete kaç metre kala duydum tam olarak bilmiyorum. Belki daha önce duydum, ama arkamdan gelen havai fişek gürültüsü ve sürüp giden müziğin arasında tam olarak algılanamamışımdır. Ama ikincisi iki havai fişek patlamasının arasından net olarak duydum. Devamı gelirse daha iyi duymak için olduğum yerde dondum. Art arda iki tane daha geldi.
İki hazır giyim devinin satın aldıkları üçüncü lig futbol takımları, aralarındaki rekabeti yeni bir “saha“ya taşır. Bir yandan futbol dünyasındaki patronluğun inceliklerini öğrenirken, bir yandan da iş yaşamının acımasızlığının ne boyutlara varabileceğini fark ederler. Çaresiz kaldıkları noktada Remzi Ünal'a başvururlar.

Eski pilot, yeni dedektif Remzi Ünal; iki ceset, kayıp bir genç kız, çekici ve başarılı bir halkla ilişkiler uzmanı, meraklı bir reklamcı, patronun şımarık oğlu ve hevesli bir fotoğrafçı çırağı gibi “kanlı“ canlı karakterlerin arasında her zamanki sakin ve korkusuz tavrıyla şike, aldatma, üçkağıt ve hırs etrafında şekillenen suçları çözüyor.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789759174545
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
224
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-08
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat