Genç Kızlar İçin Arkadaş Kazanmanın ve İnsanları Etkilemenin Yolları

Genç Kızlar İçin Arkadaş Kazanmanın ve İnsanları Etkilemenin Yolları,D
Genç Kızlar İçin Arkadaş Kazanmanın ve İnsanları Etkilemenin Yolları Arkadaş kazanmak ve iyi bir arkadaş olmakla ilgili her şey!

Herkesin sevdiği bir kız olarak mı tanınmak istiyorsunuz' İyi bir arkadaş, sevgili ya da evlat olmanın yolları hem öğrenilebilir, hem de bunları uygulamak ilk bakışta göründüğü kadar zor değildir. Herkesin sevdiği biri olabilmek için kendi isteklerinizden vazgeçmenize gerek yok. Bu kitapta da belirtildiği gibi, bir insana herhangi bir şeyi yaptırmanın yalnızca bir tek yolu var: O insanın o şeyi yapmak istemesini sağlamak. Annenizin ya da kardeşinizin bir isteğinizi söylenmeden yerine getirmelerini sağlayabilirsiniz. Erkek erkeğe maça gitmek isteyen arkadaşınıza baskı yapıyor gibi görünmeden onlarla birlikte takılabilirsiniz. Hakkınızda dedikodu yaptığını düşündüğünüz arkadaşınızın saçını başını yolmadan sorunu güzellikle çözebilir, dedikodu yapmaya devam etmesini önleyebilirsiniz. Ama her şeyden önce insanların sizi beğenmesini ve size saygı duymasını sağlayabilirsiniz. Ve bütün bunlar için sihirli bir değneğe gerek yok.

Kimse mükemmel, zeki ya da bilgili doğmaz -bunları deneme yanılma yoluyla öğreniriz. Buradaki anahtar sözcük, öğrenmek'tir. Genç Kızlar İçin Arkadaş Kazanmanın ve İnsanları Etkilemenin Yolları, Üçmaymun, Selma Öğünç, 9799944309096, Donna Dale Carnegie
Stok Kodu
9799944309096
Boyut
150-230
Sayfa Sayısı
151
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-5
Çeviren
Selma Öğünç
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat