Öğrenciler İçin Din ve Hayatİlköğretim Okulları İçin Kaynak Kitap

%20
Öğrenciler İçin Din ve Hayat,Murat Elaldı
İnsana, düşünceye, hürriyete, kültürel mirasa, ahlaki olan her şeye saygıyı hedef alan, ihtilaflı konularla kafa karıştırmayan, sevgiyi merkeze alan, zorlaştırmayan, kolaylaştıran, nefret ettirmeyen, sevdiren din öğretimi kitabımızı Caf Caf dergisi karikatüristlerinin katkılarıyla yeni baskısını sunuyoruz.

ÖĞRENCİLER
Yeni okul müfredatına uygun, çoklu zeka kuramında yararlanılmış, ayetler, hadisler, hikayeler, resimler, karikatürler, Hazırlık çalışmaları, kazanımlar, değerlendirme testleri, çoklu zeka değerlendirmeleri, özlü sözlerle desteklenmiş, anlaşılır konu anlatımı, kitaba özel sözlüklü, eğlenerek, severek okuyacağınız,
sevgi dolu bir kitap.

ANNELER
Yardımcı materyallere, ihtiyaç hissetmeden, çocuğunuzun temel dini bilgileri, anlaşılır özgün bir üslupla, dosdoğru, severek öğrenmesini istiyorsanız işte size yüzlerce kaynak ve tecrübelerden yararlanılarak hazırlanmış bilgi dolu bir kitap.
Çocuğunuzu batıl ve sapık inançlardan korumak en son ve geçerli tek dini İslamiyeti dosdoğru öğrenen, yaşayan ve yaşatan bir nesil yetiştirmek istiyorsanız işte size temel kaynak eser.


BABALAR
Çocuklarımızın, Öğrencilerimizin İslam ahlakıyla temizlenmiş kalbe sahip olmalarına yardımcı olmak için, adalet, merhamet, hoşgörü duygularının gelişimi için, doğru bilgiye, doğru düşünceye, doğru eyleme, doğru vicdana ulaşmalarını sağlamak istiyorsanız işte size güven dolu eser.

ÖĞRETMENLER
Ders sunumlarınızda ihtiyaç duyduğunuz birçok kaynağı bulabileceğiniz, hayatınızı kolaylaştıran, alternatif yardımcı ders kitabı. Her bölüme özel; Hazırlık soruları, kazanımlar, değerlendirme testleri, çoklu zeka değerlendirmeleri, özgün, anlaşılır konu anlatımı, ayetler, hadisler, atasözleri, kitaba özel sözlük bu eserin alternatif özelliklerindendir.
Stok Kodu
9789756799291
Boyut
200-270
Sayfa Sayısı
512
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2009-12
Kapak Türü
Ciltli
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat