Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı / Harika İş Harika Kariyer / Önemli İşlere Öncelik / Dengeli Yaşam (4 Kitap Takım)

%26
Etkili İnsanlar Seti ( 4 Kitap),Heyet - Kurul - Komisyon

Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı Kişisel Değişim İçin Altın Kurallar
Kişisel, mesleki ve ailevi sorunların çözümünde ilke merkezli bir yaklaşım benimseyen ve toplam kalite anlayışının öncülerinden olan Stephan R. Covey, çarpıcı örneklerden yola çıkarak, aşama aşama, insana yaraşır biçimde dürüst, uyumlu, huzurlu, başarılı bir yaşam için değişime ayak uydurmamızı sağlayan alışkanlıkları belirliyor, değişimin yarattığı fırsatlardan yararlanabilmek için gerekli olan bilgelik ve güce ulaşmanın yollarını gösteriyor.
“Liderlik konusunda son on yılın başucu kitabı bu olacak.“
-Scott Degarmo (Success dergisinin baş yazarı)
“İlke merkezli liderlik, çok güçlü bir kavram. Covey'in liderlik ve insan ilişkileri vizyonu, bu kavramı günümüz iş dünyasının liderleri için elverişli bir program haline getirmiş. Mutlaka okumanızı öneririm.“
-Nolan Archibald (Black&Decker Başkanı ve yöneticisi)
(Arka Kapak)
Harika İş Harika Kariyer
Tarihin en çok okunan kişisel gelişim kitaplarından Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı'nın yazarı Covey ile değişim danışmanı Colosimo'nun kitabı, küresel ekonomik krizlerle sarsılan bir dönemde önce bir iş bulmak, sonra da anlamlı bir çalışma hayatı isteyenlere çok önemli önerilerde bulunuyor.
- Başvurduğunuz kuruluş için neler yapabileceğinizi anlatan (sizin onlardan ne istediğinizi değil), gerçekten işinize yarayacak bir özgeçmiş hazırlayın ve bir daha iş mülakatında ıstırap çekmeyin.
(Tanıtım Bülteninden)
Önemli İşlere Öncelik
(Yaşamak, Sevmek, Öğrenmek ve Ardında Bir Miras Bırakmak)
Sık sık, şu tür sözlere tanık oluruz:“Çok işim var, zamanım yetmiyor; “Ailemle işim arasında denge kurmayı bir türlü beceremiyorum. Birine öncelik verirsem, öteki zarar görüyor; “Kendimi parçalanmış hissediyorum. “Bunlar size bir şey ifade ediyor mu? Ediyorsa, “Önemli İşlere Öncelik“ yaşantınızı değiştirmeniz için size yardımcı olabilir. Bu, zaman yönetimiyle ilgili basit teknikler öğreten bir kitap değil. Stephen Covey, size yeni bir saat yerine, bir pusula sunuyor; çünkü ilerlediğiniz yön, hareket hızınızdan çok daha önemlidir. Evrensel ilkeler uğruna “hayır“ demeyi öğrenmek, vicdanınızın sesine kulak vermek, misyonunuza uygun hedefler belirlemek istiyorsanız, bu kitabı mutlaka okumalısınız. Edineceğiniz bilgiler hem zamanınızı daha iyi kullanmanız, hem de yaşam kalitenizi yükseltmeniz için size yol gösterecektir.
(Arka Kapak)
Dengeli Yaşam
İş, Aile, Para ve Zaman Arasında Dinamik Bir Denge Kurmak
Her aile için önemli bir başvuru kitabı olan Dengeli Yaşam'da yazarlar, çalışma hayatıyla aile hayatı arasındaki kritik dengenin nasıl kurulabileceğini, aynı zamanda hem iş, hem de evde paranın ve zamanın optimal düzeyde nasıl yönetilebileceğini anlatıyorlar. İş, aile, para ve zaman arasında denge kurmanın mutlu ve huzurlu bir yaşam için vazgeçilmez nitelikte olduğunu gerçek yaşamdan bir çok örnek olay naklederek gösteriyorlar.
(Tanıtım Yazısından)

Stok Kodu
9789754343021
Sayfa Sayısı
1349
Basım Yeri
İstanbul
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
3. Hamur
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat