Atom Mucizesi Bu kitapta, canlı-cansız her şeyin temeli olan "atom" konusunu ele alacağız. Atom hakkında nelerin, nasıl ve ne şekilde gerçekleştiğini inceledikten sonra, "neden" sorusunun cevaplarını arayacağız. Bizi, peşinde olduğumuz mutlak gerçeğe ulaştıracak olan işte bu son sorunun cevabı olacaktır.Bu sorunun cevaplarını ise İlahi bir rehber ve içinde her şey için bir açıklama olan Kuranda bulacağız.

Kuran ayetlerinden açıkça anlaşıldığı gibi tüm evren, mükemmel bir düzen içinde işlemektedir. Çünkü yer, gök ve ikisi arasında bulunanlar, sonsuz bir güç ve akıl sahibi olan Allah tarafından yaratılmıştır. Nitekim pek çok fizikçi, çalışmalarının sonucunda tüm evrende olduğu gibi atomda da kusursuz bir düzen, şaşmaz bir denge olduğu gerçeğinde birleşmiştir.

Bu kitapta, canlı-cansız her şeyin temeli olan "atom" konusu ele alınmaktadır. Atom hakkında nelerin, nasıl ve ne şekilde gerçekleştiği incelendikten sonra, "neden" sorusunun cevapları aranmakta, okuyucu çevresinde gördükleri hakkında derin düşünmeye davet edilmektedir. Atom Mucizesi, Harun Yahya, 9789758432059, Vural Yayıncılık
Stok Kodu
9789758432059
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2007-07
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat