Darwinizm'in Dini Öyle bir din düşünün ki kurucusu bir bilim adamı, kitabı sözde bilimsellik mesajıyla yola çıkan bir araştırma kitabı, taraftarları ise kendilerini bilim adamı sıfatıyla tanıtan insanlar olsun. Bu aynı zamanda öyle bir din olsun ki gelmiş geçmiş tüm uygarlıklarda, fikir akımlarında ve ideolojilerde kendine bir yer edinsin, takipçilerinin sayıları ise yüz milyonlarla ölçülsün. Tarih, sosyoloji, felsefe, psikoloji, biyoloji kısacası tüm bilim dalları için temel bir düşünce şekli olarak sunulsun.

Hayatınızın her anına girmiş, adeta bir parçası olmuş bu din "Darwinizm dini"dir.

Darwinizm yani evrim teorisi; kurucusuyla, kitabıyla, takipçileriyle, canlılığın oluşumuna getirdiği sözde cevaplarla, putlarıyla, inançlarıyla, farklı açıklamalara, eleştirilere ve bilimsel gelişmelere kapalı yapısıyla Allah'ın varlığını inkar eden putperest bir dindir.

"Darwinizm bir din değil, bilimsel bir teoridir" diye düşünüyor olabilirsiniz. Ancak bu, yanlış bir düşüncedir ve bu kitabın amacı da bu hatayı ortaya koymak, evrim teorisinin bilimsellik imajının bir aldatmaca olduğunu insanlara göstermektir. Darwinizm'in Dini, Vural Yayıncılık, 9789758432295, Harun Yahya
Stok Kodu
9789758432295
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2005
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat