Darwinizm'in Karanlık Büyüsü

%20
Darwinizm'in Karanlık Büyüsü,Harun Yahya
Darwinizm'in Karanlık Büyüsü Evrim Propagandası İnsanların Bilinçaltına Nasıl Etki Ediyor'

Darwinizm, insanların zihinlerine sanki bir büyü gibi enjekte edilen bir teoridir. Son derece mantıksız, bilimsellikten tamamen uzak olan bu teori, çeşitli telkin ve propaganda yöntemleriyle insanlara kabul ettirilmeye çalışılmaktadır. Sürekli bu yönde telkine maruz kalan bazı insanlar da bu büyünün etkisine girmektedir.

İşte bu kitabın amacı, Darwinizm büyüsünün yöntemlerini ve aynı zamanda bu büyünün etkisinin kaybolmaması için çaba harcayan Darwinistlerin tutumunu deşifre ederek, insanları bu etkiden kurtarmaktır. Aynı zamanda bu insanların akıl ve vicdanları ile kendi iradelerini kullanarak düşünebilmelerine ve apaçık olan Yaratılış gerçeğini görmelerine yardımcı olmaktır.

Etkisi altında kaldığı Darwinist büyüden kurtularak Yaratılış gerçeğini gören insan, böylelikle kendisini yaratmış olan Alemlerin Rabbi olan Allah'ı tanıyacaktır. Bu, insan için en büyük kurtuluştur; çünkü bu dünyadaki varlığımızın amacı Allah'ı tanımak ve O'na kul olmaktır. Darwinizm'in Karanlık Büyüsü, Vural Yayıncılık, 9789758432257, Harun Yahya
Stok Kodu
9789758432257
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2005
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat