Dinsizliğin Dini İle Mücadele

%20
Dinsizliğin Dini İle Mücadele,Harun Yahya
Dinsizliğin Dini İle Mücadele Bu kitapta dünya üzerinde hakim olan materyalizm, komünizm gibi ideolojileri, bunların kendilerine sözde bilimsel bir dayanak olarak gördükleri Darwinizm'i ve bunların dışında da dinsizliğe dayalı tüm sistemleri "dinsizliğin dinleri" olarak tanımladık. Çünkü bu ideolojiler, inançlarıyla, uygulamalarıyla, günlük hayata yönelik kurallarıyla dinsiz bir din halini almışlardır. Her birinin adeta ilah olarak gördükleri önderleri, her bir kelimesini ezbere bildikleri ve asla değiştirilemeyecek birer gerçek olarak kabul ettikleri kitapları vardır. Bu sahte dinler çok büyük bir hızla yayılmakta, takipçilerinin sayısı günden güne artmaktadır. Çünkü bunların peşinden gidenler "dinsizliğin dini" ni hakim kılmak için çok ciddi bir çaba içindedirler.

Geçtiğimiz 20. yüzyılda ve içinde bulunduğumuz dönemde, dinsizlik dini belki de tarihte ilk defa bu kadar fazla yayılma imkanı bulmuştur ve bu dinin bağlıları da Allah'ın Kuran'da bildirdiği gibi "hakkı batıl ile geçersiz kılmak için" (Kehf Suresi, 56) mücadele vermektedir. Bu nedenle de özellikle bu dönemde dinsizliğin dininin tüm dayanaklarını fikri anlamda geçersiz kılmak çok büyük bir önem taşımaktadır.

Allah bu şerefli görevi üstlenen kullarına çok önemli bir müjde de vermiştir: Dinsizliğin Dini İle Mücadele, Vural Yayıncılık, 9789758432189, Harun Yahya
Stok Kodu
9789758432189
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2002
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat