Termit Mucizesi Yeryüzünde insanı hayrete düşürecek kadar farklı çeşitte canlı türü yaşar. Görmeye alışık olduğumuz karıncalar, balarıları, köpekler, kediler, sinekler, örümcekler, atlar, tavuklar, martılar, serçeler ve diğerlerinin yanısıra bir de pek sık rastlamadığımız canlılar vardır.

Dünyanın farklı bölgelerinde yaşayan, kimi zaman ismini bile duymadığımız, duysak da neye benzediğini bilmediğimiz milyonlarca canlı türü yaşamaktadır. Bu kitapta konu edilen canlı da çevremizde görmeye alışık olmadığımız bir böcek türüdür. Yaşantısı ve görünüşü ile kısmen karıncalara benzeyen bu türün ismi "termit"tir.

Termit hakkında bir kitap bazı insanlar için şaşırtıcı olabilir. Küçük bir böcek hakkında anlatılacak çok fazla şey olamayacağını düşünenler çıkabilir. Ancak bu düşüncenin yanlış olduğu, termitlerin özellikleri okunduğunda hemen fark edilecektir. Çünkü bu küçük canlı insana çok farklı bir düşünce ufku açabilecek özelliklerle donatılmıştır. Termit Mucizesi, Vural Yayıncılık, 9789758432394, Harun Yahya
Stok Kodu
9789758432394
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat