İmanı Çabuk Anlamak 1 İnsanların din ile ilgili yanıt aradıkları, en doğru cevabı bulmayı umdukları bir takım sorular vardır. Dile getirsin ya da getirmesin hemen her insan bu soruların cevabını merak eder. Ancak genelde bu soruları, asıl kaynağı olan Kuran'dan öğrenmek yerine, halk arasında yaygın olan kulaktan dolma bilgilerle cevaplamak durumunda kalır. Ama bu kitapta aradığınız her türlü sorunun yanıtını en doğru şekil de bulacak ve Yaratıcımız olan Allah karşısındaki sorumluluklarınızı öğreneceksiniz. Kitabın önemi, sorulara verilen tüm yanıtların tamamen Kuran'a göre açıklanmasında yatmaktadır.

Kitapta iman ve Kuran'la ilgili esasların yanısıra evren, madde, zaman gibi kavramların açıklamasını bulacak, din ahlakının aile ve toplum hayatına kazandırdığı faydaları görecek, ahiret ve kader gibi gerçekleri en anlaşılır şekilde okuma olanağına sahip olacaksınız.

Kitap tüm bu özellikleri nedeniyle, dini kolayca öğrenebilmek açısından herkese bir çağrı niteliğindedir. İmanı Çabuk Anlamak 1, Harun Yahya, 9789757986768, Vural Yayıncılık
Stok Kodu
9789757986768
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2005
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat