Hepimizin hayatında varmayı amaçladığı hedefler vardır. Ancak ya içimizdeki potansiyeli keşfedip kullanamadığımızdan ya da izleyeceğimiz yolda karşılaşacağımız engellerle nasıl baş edeceğimizi bilemediğimizden, bu hedefler bitip tükenmez gibi görünen yarınlara ertelenir durur. Oysa zaman düşündüğümüz kadar uzun değildir...
Bu nedenle bir an önce bizi sınırlayan inançları fark ederek bunları güçlendirici olanlarla değiştirmek, hayalimizdeki büyük resimden vazgeçmeden ona giden yollarda esnek olmak ve hepsinden önemlisi daha rahat nefes alıp vermeyi öğrenmek gerekir; bu ancak kişisel gelişimle mümkündür.
NPL uzmanı Oğuz Saygın'ın yazdığı Hayatın İçinden Kişisel Gelişim adlı kitap, hedeflerimiz doğrultusunda bizleri harekete geçirecek bir eylem kitabıdır. Yazar “Yaşanmadan yaşatılmaz“ felsefesinden yola çıkılarak kaleme aldığı bu kitabında; Kişisel Gelişim'i kendi hayatından ve danışmanlık yaptığı insanların yaşadıklarından çarpıcı kesitler sunarak anlatmaktır.
Bu kitabın başta öğrenciler, iş adamları olmak üzere hedeflerine başarıyla ulaşmak isteyen her okurumuza cesaret vereceğine inanıyoruz.
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9789944204583
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
160
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-01
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
3. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat