Hayatın acı gerçe:ini açıklıyorum: Erkekler savaşçı Mars gezegeninden gelmiş olabilir. Kadınların kökeni güzel Venüs gezegenine dayanabilir.Ama hepimiz yeryüzüne tıkılıp kalmış durumdayız. Dahası, romantik aflkda evrim sürecinde can çekifliyor. Öldü ölecek. Ancak yine de hayat arkadaflınızı bulmaya ve onunla mutlu bir ömür sürmeye zamanınız var.
Nasıl mı?...
İlişkinizin başarılı olma şansını önceden bilebilirsini. İlişkinizi samimi, dürüst bir şekilde değerlendirin ve bu göstergeleri ömür boyu birlikte mutlu olmanızı sağlayacak birer kılavuz olarak kullanın.
Birbirlerini sevme nedenlerini düzenli olrak gözden geçiren ve anımsayan çiftlerin birlikteliği daha uzun sürer.
Hiçbir yere varmayan tartışmaların anlamsız şekilde sürüp gitmesine izin vermeyin: Ateşkes ilan etmeyi ve tartışmaya daha sonra devam etmeyi teklif edin.
Hata inana özgüdür. Affetmek ise yüceliktir. Affedici olmayı öğrenin. Bu, hem bir ilişkiyi sürdürmek için gerekli, hem de akıl ve beden sağlığınız açısından hayati bir özelliktir.
Doktor Buffington'un eğlenceli olduğu kadar mantıklı ve bilimsel verilere dayarnarak oluşturduğu bu taktikleri kullandığınızda hem hayatınızın aşkını bulacaksınız, hem de aşkınızı korumanın yollarını öğreneceksiniz!
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789758809400
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
176
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-02
Çeviren
Taner Gezer,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
3. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat