Çağdaş Konut Mimarisinden Detaylar

%16
Çağdaş Konut Mimarisinden Detaylar

Liste Fiyatı : 70,00 TL
İndirimli Fiyat : 58,80 TL
(Bu ürünü aldığınızda 58 puan kazanacaksınız)
   58

Temin süresi 4 iş günüdür.

Adet
Mimari detay, bir yandan yapıyı özgün kılarken, diğer yandan da mimarını bir adım öteye taşıyan niteliktir. Çağdaş Konut Mimarisinden Detaylar, son yıllarda detaylarla ilgili ön plana çıkan eğilimlerin bir derlemesini sunarak, konut mimarisinin gelişimindeki detayların teknik ve estetik önemi hakkında değerlendirme olanağı sağlıyor. Dünyanın önde gelen mimarlarından birçoğunun ürünlerini içeren kitap, yakın dönemde inşaa edilmiş ellinin üzerinde evi, temel yapı malzemelerine göre ayrılmış olan altı bölümde inceleniyor: beton, cam, taş, çelik, ahşap ve alternatif malzemeler.
Evler, renkli fotoğraflar, bütün kat planları, kesitler, görünüşler ve aksonometrik çizimlerin yanısıra çok sayıda detay çizimleriyle tanıtılıyor. Bu çizimlere, kısa bir açıklama metni ve ayrıntılı resim altı yazıları eşlik ediyor. Evlerin her biri, dört sayfada özet bir yazı ve görsel düzenleme ile tanıtılıyor.
Çağdaş Konut Mimarisinden Detaylar, mimarlar, mühendisler, peyzaj mimarları, şehir plancıları ve diğer meslekler için ideal bir referans kitabı. Aynı zamanda mimarlık ve tasarım öğrencilerine de, önde gelen çağdaş mimarların ürünlerini anlayabilecekleri ve kendi tasarım çalışmalarında yararlanabilecekleri değerli bir kaynak sağlıyor.
(Tanıtım Bülteninden)
Stok Kodu
9789944757065
Boyut
250-290
Sayfa Sayısı
240
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-12
Çeviren
Tuğçe S.Tağmat,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
Kuşe
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat