Azerbaycan ve Horasan İslâm Hidayet Güneşi Doğu Tûran Yurtlarında

%25
Azerbaycan ve Horasan İslâm Hidayet Güneşi Doğu Tûran Yurtlarında,Zeke
Azerbaycan ve Horasan İslâm Hidayet Güneşi Doğu Tûran Yurtlarında Evet Cumhuriyet devri Türk tarihçileri, düşünmüş, taşınmış, Türk milleti ve onun İslam Dinini kabul etmesi hakkında, kendi kafalarından hem de ilim adına ve ilim alemine uydurma bir Talas "Senaryosu" yazmışlar ve bunu şövenizme varan bir eda ile Türkçe EZAN, Türkçe NAMAZ, Türkçe IBADET ve Türkçe KUR'AN'a giden yolun kapısını açmak istemişlerdir.

İşte onlar, bu "uydurma senaryoları" ile Türklerin Müslümanlığı gibi, İslam ve insanlık tarihinin en büyük olayını, daha açık bir ifade ile "Senaryosu" Yüce Mevla tarafından yazdırılan bir büyük ve "ilahi Destanı" kelimenin tam anlamı ile "dejenere etmek" istemişler ve bunda fazlasıyla muvaffak ta olmuşlardır. Onların bu safsataları Talas Nazariyesi olarak son yarım asırdır resmi tarih kitaplarında ve okullarda okutulmuş, yarınki nesiller, kuru bir safsata ile yetiştirilmiş ve İslam Dinine "Şövenist" bir gözle bakmışlardır.

Talas Nazariyesi Gerçeğini bu kitaptan öğreniniz.

Bir kere daha haykırıyoruz ki Yalan Söyleyen Tarih Utansın! Azerbaycan ve Horasan İslâm Hidayet Güneşi Doğu Tûran Yurtlarında, Yedikubbe Yayınları, 9789759863401, Zekeriya Kitapçı
Stok Kodu
9789759863401
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
318
Basım Yeri
Konya
Basım Tarihi
2009-1
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat