Türk yapı sektörünün güvenilir başvuru kaynağı "YAPI KATALOĞU 2009" çıktı!

Sektördeki ürünleri bilimsel, teknik ve ticari bir şekilde, bütün ayrıntılarıyla, ilgili kuruluşlara, teknik elemanlara ve tüketicilere tanıtmak amacıyla hazırlanan "YAPI KATALOĞU 2009"da, tek ciltte 809 firma, 2.850 marka, 1.760 ürün bulunuyor.
Ürün tabanlı bir sıralama sistemine sahip olan katalogda ürünler türüne veya markasına göre bulunabildiği gibi benzer ürünler bir arada görülerek karşılaştırma yapılabiliyor.

Daha önce iki yılda bir yayımlanan Yapı Katalogu, 2007 yılından itibaren, malzeme sektöründeki yeni ürünleri, kullanıcılara anında yansıtabilmek amacıyla her yıl yayımlanmaya devam edecek.

"YAPI KATALOĞU 2009"da yer alan ürün grupları;
Aktarım Gereçleri (Yürüyen merdiven, asansör vb.), Arıtma Sistemleri, Asma Tavan Sistemleri ve Aksesuarları, Bağlantı - Tespit Elemanları, Banyo Mutfak Donanımları, Beton-Donatı ve Ekipmanları, Bilgisayar Yazılımları, Bina İçi Donanım, Mobilya, Bitirme Elemanları, Borular ve Yardımcı Ekipmanlar, Boya - Vernik, Bölme Duvarlar, Cam ve Saydam Elemanlar, Cephe Kaplamaları, Çatı Kaplamaları, Çevre Düzenleme, Döşeme Kaplamaları, Duvar Eleman ve Blokları, Duvar Kaplamaları, Elektrik - Aydınlatma, Enerji, Giydirme Cephe Sistemleri, Güvenlik Sist. ve Bina Otomasyonu, Hazır Harç ve Sıva, Isı-Su- Ses ve Yangın Yalıtımı, Isıtma-Havalandırma-Soğutma (H.V.A.C.), İskele-Kalıp ve Ekipmanları, İş Makineleri ve El Aletleri, Kapı Sistem ve Aksesuarları, Merdivenler ve Tamamlayıcı Ekipmanlar, Müteahhitlik Hizmetleri, Nalburiye, Panjur-Stor ve Jaluzi, Pencere Sistem ve Aksesuarları, Prefabrike Elemanlar ve Aksesuarları, Profiller, Sauna ve Yüzme Havuzları, Tesisat Ekipmanları, Yapı Denetimi Hizmetleri, Yapı Kimyasalları-Yapıştırıcılar- Bağlayıcılar, Yapı Sistemleri, Yapısal Çelik Elemanları ve Aksesuarları, Yönlendirme Sist. ve Teşhir Elemanları.
Stok Kodu
9789944757249
Boyut
215-295
Sayfa Sayısı
872
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2009-06
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat