Tüm Dillere Uygun A´dan Z´ye Yüzyılın YorumlarıTüm Dinlere Uygun Yüzyılın A’dan Z’ye Rüya Yorumları

%20
Rüya Yorumları,Sheikh Virtue

Liste Fiyatı : 10,00 TL
İndirimli Fiyat : 8,00 TL
(Bu ürünü aldığınızda 8 puan kazanacaksınız)
   8

Temin süresi 4 iş günüdür.

Adet
Hepimiz rüya görürüz. Bazılarımız gayet gerçekçi ve mantıklı, bazılarımız ise saçma sapan ve anlamsız rüyalar görür. Bazen rüyalarımız öylesine gerçekçidir ki, kalktığımızda yaşamış gibi oluruz.
Çok neşeli, iyi diyebileceğimiz rüyaların yanında tüylerimizi diken diken eden ve bizi korkutan rüyalarda görebiliriz.
Rüya, bilinçaltında bununan ve baskı altında olan arzuların rüya şeklinde ortaya çıkmasıdır der Freud. Bir başka görüşe göre ise rüyalar sadece hayallerimizin gerçekleşmesini sağlamakla kalmayıp bir takım sorunlarımızı da çözmektedir. Ve güncel hayatta başanamadığımız ve yapmak istediklerimizin uykularımız sırasında gerçekleşmesidir.
Rüyalar aynı zamanda bir iletişim biçimidir. Aktif veya pasif, olumlu veya olumsuz, erkek ve dişi arasında bir iletişim aracıdır. Uyku evreninin sembol dilidir.
Bir çok figürün uyanınca aklımızda kaldığını bilmekteyiz. İşte yüzyıllardır bu figürlerin insan hayatına etkilerini inceleyen ve gördüğümüz sembolleri yorumlayan kişiler olmuştur. Bu yorumlamalar ve semboller dünya tarihine, yaşantımıza yön vermiştir. Rüyaların insan hayatı üzerinde kesin bir belirleyiciliği olduğu artık kabul görmektedir. Yorumlardan yola çıkarak da yaşamda kendimize yön vermemiz birçok kazanca ve kayba da sebep olmuştur.
İşte yüzyıllardır insan hayatını olumlu ve olumsuz etkileyen ve yapılan yorumları bu bağlamda biz de okuyucarımıza sunuyoruz.
Bu kitap dünya yorumcuları ve müslüman yorumcuların yaptıkları çalışmaların ortak ürünüdür.
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9789758848034
Boyut
135-190
Sayfa Sayısı
320
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-03
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat