Aşkın ve sevginin nasıl alınıp satıldığı, kadınların nasıl meta olarak kullanıldığı bir dünyada yaşadığımızın çarpıcı anlatımıdır.
Yazar, ilk kitabın olan "Ailem Ben ve Utanç Duvarı" adlı kitabında nasıl yargısız bir infaza kurban gittiğini ve bu insani mücadelesini ayrıntılarıyla anlatmıştır.
Bu kitap ise, binlerce kadının dıramını, yaşadıklarını, nasıl alınıp satıldıklarını ve hayallerini sansürsüzce bizlere anlatmaktadır. Herkesin gözü önünde olan ve ama kimsenin konuşamadıklarını, anlatamadıklarını anlatmadır.
Yazarımız nice umutlarla Türkiye'ye gelip ama umduğunu bulamayan ve batağa saplanan kadınların dramını ve çaresizliklerini gözlerimizin önüne seriyor. Ve artık bu ticaretin vazgeçilmezliğinin göstergelerini ve bu bataklıklarda yeşeren bir gecelik aşkların temizliğini görmemizi sağlıyor. Gecelik yüz dolarlık aşkların nasıl geliştiğini ve ölümsüzleştiğini bizlere gösteriyor.
Kadınların bu dramı ve alınıp satılmalarının herkesçe bilindiğini ama kimsenin kılını kıpırdatmadığı ibret verici, bambaşka bir dünya.
Stok Kodu
9789758848904
Boyut
110-195
Sayfa Sayısı
366
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2007-04
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2.Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat