HAYAL KUR, HAKİKAT OLSUN!
NLP, zor insan, kötü insan, kapalı insan ayrımı olmaksızın herkesle, her yerde iletişim kurma imkânı yaratır. Bir tür yaşamı kolaylaştırma modelidir. İç ve dış etkilerle nörolojik programları keşfeder; kişilerin deneyimlerini doğru algılayıp çözümler; yaşam stratejilerini şekillendirirken teknik müdahalelerde bulunur.

NLP uzmanı, insanların düşünme ve dünyayı deneyimleme yapılarını inceler. Kişiyi sıkıntıya sokan şeyin ne olduğunu bulur. Kişiyi sınırlandıran düşünce, davranış ya da inançları hızlı ve etkili bir şekilde değiştirir.

Hans Mühlbauer, NLPyi sadece uzmanların anlayabileceği, seanslarına katılanlara yaşamın sırrını verir gibi kırıntılarını tattırdıkları bir bilgi olmaktan çıkarıyor. NLPnin ne olduğunu öğrenmekle başlayacaksınız. Sonrasında hayatınızı nasıl etkileyebileceğini göreceksiniz. Uygulama metotlarını denedikçe kendinizdeki değişimlere siz bile şaşıracaksınız. Her adım sonunda okuyacağınız telkin kalıpları da motivasyonunuzu ve başarınızı artıracak.

Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığınız şeylerden dolayı, yaptıklarınızdan daha fazla pişman olacaksınız. Demir alın ve güvenli limanlardan çıkın artık. Rüzgârı arkanıza alın, araştırın, hayal edin ve keşfedin
Mark Twain

İnsan kendini aldatmaktan nasıl vazgeçer'
Zindelik ve motivasyon sürekli canlı tutulabilir mi'
Liderlik vasıfları nasıl oluşturulur ve korunur'
Meta-ifadelendirme hangi durumlarda nasıl kullanılır'
Özel ilişkilerde mutluluğu korumada NLPden nasıl yararlanılır'
Stok Kodu
9786055834616
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
272
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2009-3
Çeviren
Uğur Ateş
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2.hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat