Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%28
Lamtumira E Udhëtarit Të Përhershëm,Hayreddin Karaman

Lamtumira e Udhetarıt te Perhershem

Liste Fiyatı : 2,00TL
İndirimli Fiyat : 1,44TL
Kazancınız : 0,56TL
%28
Temin süresi 5 iş günüdür.
Lamtumira e Udhetarıt te Perhershem
Lamtumira e Udhetarıt te Perhershem
İz Yayıncılık
1.44

Çdo i lindur në një mënyrë është kandidat për vdekje; dallimi është vetën në qëndrimin e shkurtër ose të gjatë në këtë botë mikpritëse. Ky njeri i cili nuk ndryshon dhe nuk bën përjashtim nga ky ligj, është përshtatur dhe u përmbahet detyrimeve, besimeve dhe sjelljeve të ndryshme.
Qëllimi i këtij libri ishte që të ofroj njohuri të shkurtra dhe të qarta rreth “sjelljeve dhe qëndrimeve tona para vdekjes, për detyrat tona ndaj saj, për keqkuptimet dhe realizimet e gabuara“ dhe kështu t'u ndihmoj sado pak në këtë aspekt bashkëfetarëve të mi.
(Arka Kapak)

 • Açıklama
  • Çdo i lindur në një mënyrë është kandidat për vdekje; dallimi është vetën në qëndrimin e shkurtër ose të gjatë në këtë botë mikpritëse. Ky njeri i cili nuk ndryshon dhe nuk bën përjashtim nga ky ligj, është përshtatur dhe u përmbahet detyrimeve, besimeve dhe sjelljeve të ndryshme.
   Qëllimi i këtij libri ishte që të ofroj njohuri të shkurtra dhe të qarta rreth “sjelljeve dhe qëndrimeve tona para vdekjes, për detyrat tona ndaj saj, për keqkuptimet dhe realizimet e gabuara“ dhe kështu t'u ndihmoj sado pak në këtë aspekt bashkëfetarëve të mi.
   (Arka Kapak)

   Stok Kodu
   :
   9789753557078
   Boyut
   :
   135-210
   Sayfa Sayısı
   :
   88
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2010-12
   Çeviren
   :
   Zymer Ramadani,
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   1. Hamur
   Dili
   :
   Arnavutça
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat