Matematik Analiz 4 Teori ve Uygulamaları

%10
Matematik Analiz 4,Mehmet Naci Özer

Liste Fiyatı : 35,00 TL
İndirimli Fiyat : 31,50 TL
(Bu ürünü aldığınızda 31 puan kazanacaksınız)
   31

Temin süresi 5 iş günüdür.

Adet
Bu kaynak kitap, Üniversitelerin, Eğitim Fakültesi, İlköğretim Bölümü, Fen Bilgisi Öğretmenliği Lisans Programı Matematik III-IV ve Matematik Öğretmenliği Lisans Programı Analiz IV derslerinde okutulmak ve var olan kaynak ders kitabı sorununu gidermek amacıyla hazırlanmıştır.
Kitap, Diziler ve Seriler, Diferensiyel Denklemler ve Çözümleri, Birinci Mertebeden Diferensiyel Denklemler ve Uygulamaları, Yüksek Mertebeden Diferensiyel Denklemler, Lineer Diferensiyel Denklem Sistemleri konularının incelendiği beş bölüm içermektedir.
Konular incelenirken yeter sayıda örneklerle desteklenmeye Özen gösterilerek, öğrencilerin bilgilerini pekiştirip geliştirebilmeleri amacıyla da, her bölümün sonunda, problemler yamtlarıyla birlikte verilmiştir.
Kitap konuların seçimi, sıralanışı ve her bakımdan okuyucu ve meslektaşlarımızın yapıcı eleştirilerine açıktır. Yapılacak uyarı ve eleştiriler ileriki baskılarda kitabın daha nitelikli hale getirilebilmesi için kesinlikle değerlendirilecektir. Kitabın lisans düzeyinde yararlı bir kaynak olarak varlığını devam ettirmesi en büyük arzumdur.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789755915616
Boyut
160-235
Sayfa Sayısı
384
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2005-03
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat