Melekler ve Şeytanlar Resimli Özel Baskı (Ciltli ve Kutulu)

%20
Melekler ve Şeytanlar (Ciltli ve Kutulu),Dan Brown

Liste Fiyatı : 60,00 TL
İndirimli Fiyat : 48,00 TL

Havale/EFT ile 47,42 TL
(Bu ürünü aldığınızda 48 puan kazanacaksınız)
   48

Temin süresi 5 iş günüdür.

Adet
Çok eski bir kardeşlik örgütü...
Dünyayı yok edecek ölümcül yepyeni bir silah... Akıl almaz bir hedef...
Harvard Üniversitesi'nin dünyaca ünlü Simgebilim Profesörü Robert Langdon öldürülen bir fizikçinin göğsüne dağlanan esrarengiz sembolü çözmek için İsviçre'deki bir araştırma merkezine çağrılır. Çözülmesi istenen sembol, yüzyıllarca önce Katolik Kilisesi'nden intikam almaya yemin etmiş, gizli bir kardeşlik örgütü olan Illuminati'ye aittir.
Vatikan'da yeni Papa'yı seçmek için düzenlenen kutsal törenin yapılacağı gece Langdon'ın korkuları gerçekleşir. Illuminati'nin bir sözcüsü, Vatikan Şehri'nin merkezine bir saatli bomba yerleştirdiği haberini verir.
Langdon güzel ve gizemli bir fizikçi olan Vittoria Vetra ile birlikte Roma'da çılgın bir koşuşturma içinde pek çok mezarı, gizli mahzeni ve katedrali araştır-maya başlar. Zaman gitgide kısalmaktadır. Birileri akıl almaz hedefi havaya uçurmak için saati çalıştırmıştır...
Melekler ve Şeytanlar'ın bu özel baskısı, romanda geçen mekânları, sanat eserlerini, dini sembolleri ve haritaları gösteren 150 adet renkli fotoğraf ve çizimi içeriyor. Böylece okuyucular bu özel baskıyla kurgunun hayalden gerçeğe dönüştüğüne tanık olacaklar.
(Tanıtım Yazısı'ndan)

Stok Kodu
9789752106406
Boyut
140-200
Sayfa Sayısı
528
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2005-12
Çeviren
Petek Demir,
Kapak Türü
Ciltli
Kağıt Türü
Kuşe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat