Mikrobiyoloji-Pretest

%20
Pretest Mikrobiyoloji,Richard C.tılton

Liste Fiyatı : 9,50 TL
İndirimli Fiyat : 7,60 TL
(Bu ürünü aldığınızda 7 puan kazanacaksınız)
   7

Temin süresi 5 iş günüdür.

Adet
Her Pre-Test, kendi kendini değerlendirme ve gözden geçirme kitapçığı tıp öğrencilerine bu kitapçıkta Mikrobiyoloji örneğinde olduğu gibi belirli temel bilim sahasında kendilerini geniş kapsamlı ve uygun değerlendirmeye almalarına imkan tanımaktadır. Bu formatta 500 soru verilmiştir ve soruların zorluk derecesi Amerikan Tıp Lisans Sınavı (United States Medical Licensing Examination=USML) 1. basamak tarafından belirlenmiştir. USMLE basamak 3. sınavından veya resertifikasyondan önce kendi becerilerini geliştirmek isteyen pratisyen hekimler için gözden geçirme işleminde bu kitapçık iyi bir başlangıçtır.
Her soru cevabı ile verilmiş, bir paragraf izahı yapılmış ve uygun kitap veya makaledeki özgül sayfa referansı belirtilmiştir. En son bölümü izleyen sayfada yararlanılan kaynakların bir listesi bulunmaktadır.
Bu Pre-Test'in etkin olmasının en iyi yolu kendinize her bölümde verilen her soruyu cevaplandırmak için bir dakika süre tanımaktır. Verdiğiniz her soru cevabını yanına işaretleyiniz. Her basamak için zaman limitinizi uygun şekilde ayarlayınız...
(Giriş'ten)
Stok Kodu
9789753160971
Sayfa Sayısı
257
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2004-01
Çeviren
Şemsettin Ustaçelebi,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat