Okulda Rehberlik Etkinlikleri ve Yaratıcı Drama

%10
Okulda Rehberlik Etkinlikleri ve Yaratıcı Drama,Zülal Bozdoğan

Liste Fiyatı : 33,00 TL
İndirimli Fiyat : 29,70 TL

Havale/EFT ile 29,34 TL
(Bu ürünü aldığınızda 29 puan kazanacaksınız)
   29

Temin süresi 5 iş günüdür.

Adet
Bütün toplumların amacı; dürüst, bağımsız, tutarlı ve özgürce düşünebilen, ön yargısız, eleştiriye açık,ölçülü, sorumluluk duygusu gelişmiş, estetik duyarlılığa sahip bireyler yetiştirmektir.
Bilindiği gibi her insanın farklı düşünce biçimi, algılaması ve yaşam tarzı vardır. Bu yaşam tarzının ne olduğunu kişi yetişirken anlar ve ilerki yaşamını ona göre biçimlendirir. İşte bu biçimlendirme sürecinin daha sağlıklı olabilmesi için Psikolojik Danışma ve Rehberlik Hizmetlerine gereksinim duyulur. Kişinin kendisini, çevresini, toplumunu ve dünyayı daha iyi tanıması onun tercihlerinde rol oynayacaktır.
Doç. Dr. Ayşe Çakır İlhan
Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi
Yaratıcı drama ve psikolojik danışma ve rehberlik ilişkisini inceleyen bu kitabın Türkçe literatürde önemli bir yer alacağına inanıyorum. Türk drama tarihinde yaratıcı dramanın Zülal'ın çalışmasında olduğu gibi disiplinlerarası bir alan olarak ele alındığı ve bir yönetim olarak kullanıldığında daha etkili bir yer bulacağını görmekteyim. Ancak dramanın kültürel, psikolojk, sosyal ve sanatsal alt yapılar olmadıkça tek başına yararlı olmayacağını da unutmamalıdır.
Dr. Ayşe Okvuran
Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi
(Arka Kapak'tan)
Stok Kodu
9789755914688
Boyut
195-275
Sayfa Sayısı
256
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2006-06
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat