Red Book

%20
Red Book 2012 Enfeksiyon Hastalıkları Komitesi Raporu,Hasan Tezer

Liste Fiyatı : 135,00 TL
İndirimli Fiyat : 108,00 TL
(Bu ürünü aldığınızda 108 puan kazanacaksınız)
   108

Temin süresi 4 iş günüdür.

Adet
Enfeksiyon hastalıkları, bunların tedavisi ve korunma yolları hekimliğin hemen her alanını ilgilendiren konulardır. Bu alanda sürekli yeni sorunlar ortaya çıkar, yeni bilgiler üretilir, yeni ürünler sunulur ve uygulamada yeni yaklaşımlar gündeme gelir. Bu kadar dinamik bir alanı takip edebilmek hekimler için oldukça güçtür. Amerikan Pediatri Akademisi'nin periyodik olarak yayınladığı Red Book (Kırmızı Kitap) bu güçlüğü aşmamızı sağlayan en önemli başvuru kitabıdır. Önemli konuları özetlemesi ve uygulamada ortaya çıkabilecek bütün olasılıklara açıklama getirecek biçimde kurgulanmış olması bu kitabı alanında rakipsiz kılmaktadır.
Enfeksiyon hastalıklarının çocukluk çağının en sık rastlanan sorunu olması nedeniyle, Red Book çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanları, pratisyen hekimler, aile hekimleri ve halk sağlığı uzmanları gibi çok sayıda hekimin en fazla yararlanabileceği kitap olma özelliğini korumaktadır.
Bu önemli kaynağı dilimize kazandırarak, ilgili hekim arkadaşlarımızın tümünün erişimine açmak, çeviri grubumuzun cesaretle bir araya getiren en önemli kuvvet olmuştur.
Kitabın yayın hakkı sahibi olan Amerikan Pediatri Akademisi'nin isteğine uyularak çeviride içeriğe tamamen sadık kalınmıştır.
Büyük bir gayret ve fedakârlıkla çeviriye katkı sağlayarak bu kitabın sizlere ulaşmasını olanaklı kılan, böylece çocuklarımızın sağlığına katkıda bulunan, çeviri grubunda yer alan arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Stok Kodu
9786056474170
Boyut
175-255
Sayfa Sayısı
1058
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2015-03
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat