Sendikal Eğitim Atölye Çalışmaları (Altı Sempozyum)Altı Sempozyum

%20
Sendikal Eğitim Atölye Çalışmaları,Zeynel Kızılyaprak

Liste Fiyatı : 20,00 TL
İndirimli Fiyat : 16,00 TL
(Bu ürünü aldığınızda 16 puan kazanacaksınız)
   16

Temin süresi 4 iş günüdür.

Adet
Elinizdeki kitap, Türkiye'de sendikal eğitim olgusunu değişik boyutlarıyla ve alt başlıklarıyla ele alan altı sempozyuma sunulan değerlendirmeleri bir araya getiriyor. Türkiye Ekonomik ve Toplumsal Tarih Vakfı ile Friedrich Ebert Vakfı'nın işbirliğiyle organize edilen sempozyumların ilki, 6-7 Kasım 1997'de “Sendikal Eğitimin Dünü, Bugünü, Geleceği“ başlığıyla yapıldı. Diğer beş sempozyum ise 1998'in ikinci yarısından itibaren ve peşpeşe gerçekleştirildi: 11-12 Haziran'da “Sendikalarda Kadın Eğitimi“, 17-18 Eylül'de “Sendikalarda Uzmanlık Grubu Eğitimleri“, 1 Ekim'de “Yazılı Malzemenin Sendikal Eğitimde Kullanım Olanakları“ ve 2-3 Ekim'de “Yeni Teknolojik Gelişmelerin Sendikal Eğitimde Kullanılma Olanakları“.
Sorunun doğrudan ilgilisi ve uzmanı konukların katılımlarıyla gerçekleştirilen bu sempozyumlarda dile getirilen görüşlerin ve sunulan tebliğlerin tarihe kaydedilmesi amacını güden bu kitabın, yalnızca araştırmacılara bir kaynak olmayacağı; daha geniş bir okur kitlesi tarafından da ilgiyle okunacağı düşüncesindeyiz.
(Arka Kapak)
IDéEFIXE'in notu: Kitapta, Gülbin Akciğer, Murat Akıncılar, Erkan Aslan, Hakan Aslan, Üzeyir Ataman, Hacer Aydın, Nevin Eracar Başar, Mehmet Beşeli, Davut Bozkan, Alaattin Calgav, Tevfik Çavdar, Rıfat Çelebi, Aziz Çelik, Tonguç Çoban, Aydın Engin, Yüksel Işık, Alpaslan Işıklı, Alaattin Karahan, Çetin Kurdoğlu, İsmail Hakkı Kurt, Kazım Maksutoğlu, Oğuz Oyan, Atilla Özsever, Murat Özveri, Nebi Sancar, Orhan Silier, Tülay Sönmez, Yusuf Ziya Ton, Çetin Uygur, Süleyman Üstün, Tülay Yongacı'nın sempozyum tebliğleri yeralmaktadır.

Stok Kodu
9789757306504
Boyut
145-215
Sayfa Sayısı
397
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2000-01
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat