SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Temel Finans Matematiği Finansal Hesap Makinesi Uygulamalı ve İnşaat MuhasebesiTemel Finans Matematiği ve İnşaat Muhasebesi

%14
SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı,Ebubekir Ayan

Liste Fiyatı : 28,00 TL
İndirimli Fiyat : 24,08 TL

Havale/EFT ile 23,79 TL
(Bu ürünü aldığınızda 24 puan kazanacaksınız)
   24

Temin süresi 5 iş günüdür.

Adet
Temel Finans Matematiği Finansal Hesap Makinesi Uygulamalı ve İnşaat Muhasebesi
Yürürlüğe giren 'Mortgage Kanunu' sonrası büyük önem kazanan Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı, piyasadaki ihtiyaç düzeyi de göz önüne alındığında, ilgililer açısından son derece cazip bir kariyer alanı haline gelmiştir.
SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisanslama sınavına ilgi duyan adayların büyük çoğunluğunun, sınavın içeriğine ilişkin dersleri daha önce lisans düzeyinde almamış olması, bu sınava dönük eğitim yayınlarının çok daha titiz bir biçimde hazırlanmasını zorunlu kılmaktadır.
SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisanslama sınavı kapsamındaki Temel Finans Matematiği ve İnşaat Muhasebesi modüllerine dönük olarak hazırlanan bu çalışma, bu dersleri daha önce lisans düzeyinde almamış adayların da rahatça anlamalarına imkân verecek bir üslupla kaleme alınmıştır. Konuların anlatımında “formüle boğma“ ya da “bilgi kalabalığı“ gibi, sonuçta öğrenme sürecini son derece olumsuz etkileyecek kolaycı bir anlatım tarzından özellikle kaçınılmıştır; bunun yerine analitik ve hedef odaklı bir yol izlenmeye çalışılmıştır.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9786053950608
Boyut
160-235
Sayfa Sayısı
325
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2008-01
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat