SPK İleri Düzey Lisanslama Sınavlarına Hazırlık Muhasebe Denetim ve Etik Kurallar

%25
Spk - İleri Düzey - Muhasebe Denetim Etik Kurallar,Şenol Babuşcu

Liste Fiyatı : 20,00 TL
İndirimli Fiyat : 15,00 TL
(Bu ürünü aldığınızda 15 puan kazanacaksınız)
   15

Temin süresi 5 iş günüdür.

Adet
Konu Anlatımlı
Çıkmış Soru Örnekleri
Çözümlü Sorular
6 Test
Toplam 150 Soru
Her geçen gün artan finansal piyasaların gelişmişlik düzeyi, piyasanın aktörlerine ilişkin de yeni kuralların konulmasına yıl açmaktadır.
Bu kapsamda Sermaye Piyasası Kurumu tarafından işlem yapacak kişilerin lisans almaları yönünde yılda 3 kez açtığı sınav 6 farklı alanda lisanslamaya yöneliktir. İleri Düzey Lisanslama Uzmanlığı da bunlardan birisi olup, 8 alt konu başlığını kapsamaktadır.
“Muhasebe, Denetim ve Etik Kurallar“ kitabı, sınava girecek adaylara çalışma kolaylığı ve çok sayıda test çözümü ile bilgilerin kalıcılığını sağlamak açısından biri çözümlü toplam 6 testin yanı sıra, güncel konu anlatımını da içermektedir.
Bu lisanslama sınavlarına başvuranlara kaynak kitap olmak üzere hazırladığımız bu çalışmanın çözümlü testinin tamamı Mayıs 2007 sınavında çıkmış sorulardan oluşmaktadır Diğer testlerde de daha önceki sınav sorularından örnekler yer almaktadır.
Ayrıca daha önceki sınavlarda çıkan sorulara ait konular ve soru olma ihtimali bulunan bölümler konu anlatımı bölümünde koyu olarak yazılarak okuyucunun dikkatini çkmek amaçlanmıştır.
Çalışmanın yararlı olması dileğiyle, sınava gireceklere başarılar diliyoruz.
(Önsöz)
Stok Kodu
9789759138240
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
492
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2014-01
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat