Yeni İşimiz Dış Ticaret

%22
Yeni İşimiz Dış Ticaret,Hakan Akın

Liste Fiyatı : 59,00 TL
İndirimli Fiyat : 46,02 TL

Havale/EFT ile 45,46 TL
(Bu ürünü aldığınızda 46 puan kazanacaksınız)
   46

Temin süresi 4 iş günüdür.

Adet
Bir ülkenin kasasına giren gerçek kazanç, o ülkenin elde edeceği döviz gelirleridir, yani turizm ve ihracat gelirleri. Ülkelerin ekonomik açıdan güçlenebilmesi, refah seviyesinin yükselebilmesi için sadece tarımsal ve sanayi üretiminin artması yetmez. Üretim sonrası elde edilen ürünlerin yurt dışı pazarlarda satılması şarttır. Bu pazarlama/satış işlemini gerçekleştirecek olanlarda yetişmiş dış ticaretçilerdir. Bu kitapta, ihracat ve ithalat işlemleri sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceksiniz.
-Hakan Akın-
Yeni İşimiz Dış Ticaret, mevzuat karmaşasından uzak, yalın aktarımı ve örnekleri ile dış ticarette yol almayı hedefleyenler için yolculukları boyunca ellerinden düşürmeyecekleri son derece yardımcı bir kitap.
-Pınar Öztürk-
Barmek Dış Ticaret ve Elk. San. AŞ Dış Ticaret Şefi
Uluslararası ticaret yapan şirketlerde en önemli gereksinimin prosedür ve mevzuat bilgisi olmasından ötürü, bir dış ticaret uzmanının masasının üstünde bulunması gereken bu kitap, ithalat ve ihracat işlemlerinde size gerekli olabilecek bütün bilgiler için başvurulabilecek en temel kaynak.
-Esin İnci-
ASAS Ambalaj Baskı Sanayi
Dış ticaretin temel yapı taşlarını öğrenmeden herhangi bir kitabın faydalı olabileceğini sanmıyorum. Bu kitabın kolay anlatımı, konuları temel yapısıyla ele alması ve örneklerle açıklaması nedeniyle bu konudaki boşluğu doldurduğuna inanıyorum.
-Aytekin Ağır-
Aydın Tekstil Pazarlama Müdür Yardımcısı
Ülkemizin acilen ihracata gereksinim duyduğu zamanımız koşullarında, birçok insanı yakından ilgilendireceğine inandığım bu kitabı, yayın dünyasına ve bize kazandırdığı için Hakan Beye teşekkür ederiz. Bu kitap, dış ticaret konusunda her türlü pratik bilgiyi içeren yararlı bir kaynaktır. İthalat ve ihracat konuları ile ilgilenen her insanın bu kitabı edinmesi ve her an yanında bulundurması gerektiğine inanıyorum.
-Sinan Kayaali-
Roketsan AŞ Yatırım İthalat İhracat Uzmanı

Stok Kodu
9789756093412
Boyut
155-235
Sayfa Sayısı
513
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2016-04
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat