Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Yükselen Dünya'nın Savaşları 3 - Yeni Bir Krallık,Licia Troisi Yükselen Dünya'nın Savaşları 3 - Yeni Bir Krallık,Licia Troisi

Yükselen Dünya'nın Savaşları 3 Yeni Bir Krallık

Liste Fiyatı : 27,00TL
Temin süresi 4 iş günüdür.
Yükselen Dünya'nın Savaşları 3 Yeni Bir Krallık
Yükselen Dünya'nın Savaşları 3 Yeni Bir Krallık
Sahaf - Doğan Egmont Yayıncılık
27.00
Yükselen Dünyanın barışı için son savaş başlıyor!Ölümün Çocuğu Dubhenin sabrı kalmadı. Yükselen Dünyayı fethetmek için Suikastçılar Loncasıyla anlaşan Dohoru bir an önce durdurmak zorunda. Yoksa bu tehlikeli ortaklık, felaket sonuçlar doğuracak. Güneş Ülkesininzalim kralına ulaşmanın tek yolu ise sarayın içine sızmak. Her türlü mücadeleyi göze alan Dubhe, görevine olan inancını kimsenin bozamayacağını düşünüyor. Ta ki Dohorun oğlu Learco ile tanışana dek...Asteri diriltmek için Sanın bedenine ihtiyaç duyan tarikat üyeleri, küçük oğlanı bulacaklarından emin. Fakat tek bir noktayı atlıyorlar: Onu ne pahasına olursa olsun korumaya yemin eden Ido.Tılsımı bulmak için yola çıkan Lonerin ile Sennar, pes etmiyor. Çünkü sahip olduklarında bu gücün, savaşın gidişatını değiştirecek boyutta olduğunu biliyorlar. Yükselen Dünyanın kaderi, ümit etmekten vazgeçmeyen ve yeni bir krallık uğruna savaşmayı göze alan kahramanların elinde.Ejder Kız serisinin yazarı Licia Troisi, okurların hafızasına kazınacak muhteşem bir final sunuyor. Yeni Bir Krallık, Yükselen Dünyanın Savaşları serisinin üçüncü kitabıdır.
 • Açıklama
  • Yükselen Dünyanın barışı için son savaş başlıyor!Ölümün Çocuğu Dubhenin sabrı kalmadı. Yükselen Dünyayı fethetmek için Suikastçılar Loncasıyla anlaşan Dohoru bir an önce durdurmak zorunda. Yoksa bu tehlikeli ortaklık, felaket sonuçlar doğuracak. Güneş Ülkesininzalim kralına ulaşmanın tek yolu ise sarayın içine sızmak. Her türlü mücadeleyi göze alan Dubhe, görevine olan inancını kimsenin bozamayacağını düşünüyor. Ta ki Dohorun oğlu Learco ile tanışana dek...Asteri diriltmek için Sanın bedenine ihtiyaç duyan tarikat üyeleri, küçük oğlanı bulacaklarından emin. Fakat tek bir noktayı atlıyorlar: Onu ne pahasına olursa olsun korumaya yemin eden Ido.Tılsımı bulmak için yola çıkan Lonerin ile Sennar, pes etmiyor. Çünkü sahip olduklarında bu gücün, savaşın gidişatını değiştirecek boyutta olduğunu biliyorlar. Yükselen Dünyanın kaderi, ümit etmekten vazgeçmeyen ve yeni bir krallık uğruna savaşmayı göze alan kahramanların elinde.Ejder Kız serisinin yazarı Licia Troisi, okurların hafızasına kazınacak muhteşem bir final sunuyor. Yeni Bir Krallık, Yükselen Dünyanın Savaşları serisinin üçüncü kitabıdır.
   Resim Sayısı
   :
   1
   Link
   :
   https://www.fatihkitap.com/yukselen-dunya-nin-savaslari-3-yeni-bir-krallik
   Stok Kodu
   :
   9786050917727
   Boyut
   :
   13x3,4
   Sayfa Sayısı
   :
   496
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2013-01
   Çeviren
   :
   Delal Aydın
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   2.Hamur
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat