Yüz Gülen Yüz

%30
Yüz Gülen Yüz,Fatma Çetin Kabadayı

Liste Fiyatı : 10,00 TL
İndirimli Fiyat : 7,00 TL

Havale/EFT ile 6,92 TL
(Bu ürünü aldığınızda 7 puan kazanacaksınız)
   7

Temin süresi 4 iş günüdür.

Adet
Yaratıcı drama, doğaçlama temeline dayanır. Yaratıcı drama, çocuğun sosyalleşmesi, kendini ifade edebilmesi, yaratıcı düşünce gücünü arttırması ve dil gelişimi için gereklidir.
Bunların yanı sıra daha da önemlisi çocuk öğrenirken eğlenir, çocuğun umut ve iyimserlik duygularını ön plana çıkarır, hayal gücünü artırır, empati yeteneğini geliştirir, kendine güven duygusunu kazandırır.
Genel olarak drama çalışmaları üç aşamada gerçekleştirilir.
Bunlar:
1) Isınma ve rahatlama,
2) Oynama (Pandomin ve rol oynama,doğaçlama)
3) Dinlenme ve değerlendirme
Drama çalışması yaptıracak eğitimci öncelikle çalışmadan önce uygulayacağı drama çalışmasını planlamalı, gerekli malzemeleri temin etmelidir. Drama çalışmaları esnasında hiçbir çocuk katılım için zorlanmamalı, her çocuk olduğu gibi kabul edilmeli, çalışma sırasında kural konulmamalı ve düzeltme anlamında müdahale yapılmamalıdır. Eğer drama için uygun bir alan yoksa alana göre uygulamada değişiklik yapılmalıdır.
Sizlere sunduğumuz bu drama çalışmaları sınıflarımızda uyguladığımız, çocukların severek katıldığı ve en kısıtlı şartlarda bile uygulanabilecek etkinliklerdir.
Sizler de bu çalışmalarda çocuğu, bulunduğu ortamdan hayal gücüyle uzaklaştırabilecek, eğlenerek öğrenmiş bir şekilde hayata geri döndürebilirsiniz.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9786050086089
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
175
Basım Yeri
İstanbul
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat