Zaman Yönetimi

%10
Zaman Yönetimi,Ünver Ünlü Bayramlı

Liste Fiyatı : 25,00 TL
İndirimli Fiyat : 22,50 TL

Havale/EFT ile 22,23 TL
(Bu ürünü aldığınızda 22 puan kazanacaksınız)
   22

Temin süresi 5 iş günüdür.

Adet
Zaman bazıları için ise sınırlı bir yaşamı ifade eder. Sınırlı yaşamda insan ne ister? Bir çok şey ister ama özünde mutlu olmak ister. Mutluluk herkese göre farklı anlamlar taşır. Çetin Altan'ın mutluluk tarifi bana göre en anlamlısıdır: “Mutluluk zamanı unutmaktır sevdiğin insanla“ der yazar. Bazı insanlar mutluluğu büyük beklentiler ardında yaşayacağını sanır: bazı insanlar da ona zevk veren her şeyden keyif alabilir.
Kitaplarda yazan ya da seminerlerde söylenen “mutluluk küçük şeylerde gizlidir“ sözü gerçekten çok anlamlıdır ancak bu sözün farkına varabilmiş kişi sayısı maalesef çok değildir.
Yaşamın keyfi küçük ayrıntılarda gizlidir aslında. Siz o ayrıntıları yakalıyorsanız çok sanşlısınız. Çünkü mutlusunuz. Bunun ötesi var mı?
Yaşamdan keyif almak zamanı iyi yönetmekten geçer. Zamanı daha verimli kullanmak isteyen herkes zaman yönetiminin tekniklerini öğrenerek ve uygulayarak zamanını yönetebilir. Bu doğuştan kazanılmış bir yetenek değil, öğrenilebilir ve geliştirilebilir bir sistemdir. Zaman yönetimi sadece iş hayatınızla ya da sadece özel hayatınızla ilgili olayları birlikte ele alır ve dengede tutar. Bu sayede hayatınızın her alanında üretkenliğiniz artar.
Şunu asla unutmayın; “yapıyorum“ eylemi “istiyorum“ eyleminden çok daha önemlidir.“ Her ne kadar istemek yapmanın yarısıdır“ dense de bazen hayatımız sadece
istemekle geçer. Dolayısıyla öğrendiklerinizi uygulamadığınız sürece olumlu bir sonuç alamazsınız. Bildiklerinizi kendinize göstermeniz şarttır.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789944770217
Boyut
160-235
Sayfa Sayısı
136
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2009-10
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat