Kargo ve Teslimat

 

Kullandığımız yazılım sayesinde satış ihtimali yüksek olan kitapları stoklarımızda bulundururuz. Eğer bu ürünlerden sipariş verdiyseniz ödeme gerçekleştiğinde hemen paketinizi kargoya verilir.

Eğer siparişteki kitaplardan biri veya daha fazlası stoğumuzda yoksa sizleri telefon veya e-maille bilgilendiririz. Tercihinize göre ya siparişi iptal ederiz yahut temin-tedarik işlemine başlarız. Bu kitapları anlaşmalı olduğumuz yayınevi, toptancı ve dağıtım firmaları ile irtibata geçip en kısa zamanda “Temin-Tedarik” edip yine en kısa sürede kargoya veririz.

Eğer siparişteki kitaplardan biri veya daha fazlasının baskısı tükendi ise piyasada bulunmuyorsa, sizleri telefon veya e-maille bilgilendiririz. Tercihinize göre ya siparişi iptal ederiz yahut bulabileceklerimizi temin-tedarik etmeye gayret ederiz. Bu kitapları anlaşmalı olduğumuz yayınevi, toptancı ve dağıtım firmaları ile irtibata geçip en kısa zamanda “Temin-Tedarik” edip yine en kısa sürede kargoya veririz.

Prensip olarak stoğumuzda olan ürünleri ödemelerin bize ulaştığı gün kargoya veriyoruz. İşlerin yoğun olduğu durumlarda ertesi günlere sarkabiliyor. Cumartesi günlerii 12:30 dan sonra, Pazar Günleri, "Resmi Tatil" ve "Millî Bayramlarda" sevkiyat yapamıyoruz. Ayrıca "Hava Muhalefeti" sebebiyle kargoların çalışmadığı durumlarda da yine sevkiyat yapamıyoruz.

Firmamızdan size ulaşan kargoyu alırken lütfen kontrol ediniz. Paketiniz yani aldığınız ürün hasarlı ise tahribat varsa paketi teslim almayınız. Bu hasarın sorumluluğu taşıyıcıya aittir.

Paketi teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenle iade etmek isterseniz lütfen bizimle irtibata geçmeden ve geri iade numarası almadan paketi ASLA geri göndermeyiniz.

Farklı bir kurye sistemi seçerseniz ekstra fiyat uygulanacak; bunun için bizimle temas kurun. Nakliye şeklini siz seçecek ve kurye/kargo durumunu internetten öğrenebileceksiniz.

Nakliye-Kargo Bedeli kargonun ağırlığına, "DESİSİNE", "Teslim yerinin İstanbul'a olan mesafesine", "Uzak Bölge" ve "Türkiye Adalarına" göre değişiklik gösterir.

*** Nakliye Süresi;

Acele, acil, çok acil kitap servisimiz yoktur. Acil kitap gönderisi yapamıyoruz. Siparişinizin ulaşma süresi temin-tadarik süresi artı kargo süresidir. Bu süre uzayabilir. Ancak biz firma olarak her zaman en kısa sürede sizlere ulaştırmak için elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz.

Temin Tedarik Kargo Hakkında Çok Önemli Ön Bilgilendirme için Buraya Tıklayınız

Yurt içi kargolarımız İstanbul'dan varacağı şehrin mesafesine göre temin süresi artı 2-3 veya 7 iş günü içerisinde adresine ulaşır. Bu süre uzayabilir. Ancak biz firma olarak her zaman en kısa sürede sizlere ulaştırmak için elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz.

Satış ve Sipariş Şartları İçin Bu Linki Tıklayınız!

 

Saygı ve Muhabbetle...

KİTAP ve KİTAP

 

Her Kitap Bir İnsan, Her İnsan Bir Kitaptır. İnsanları, Kitapları ve Kitap Okumayı Çok Seviyoruz...

 

Kapat