Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL

Hakkımızda

 www.kitapvekitap.com

Merhabalar!

Şirketimiz faaliyet gösterdiği diğer sektörlerde elde ettiği birikim ve markalaşma tecrübeleri, bizi basım-yayın ve dağıtım sektörüne yönlendirdi. 2012 internet üzerinden toptan ve perakende yayın pazarlama ve dağıtımı yapma karırını aldık. Zira kitap dağıtım ve pazarlaması bilişim ile çok iç içe olan bir sektör.

Bu atılımda birinci gayemiz halkımızın - insanlığın kültürüne, irfanına dolayısıyla medeniyetimize katkıda bulunmak ve Bu gayeye ulaşmak içinde insanımızı kitap okuma ve okutmaya teşvik etmeyi kendimize ana ilke olarak belirledik.

Millet olarak yaşamış olduğumuz fetret devrinden çıkıp, yine insanlığın erdem ve medeniyet önderi olabilmek için çok okuyup, çok yazan, fikri hür vicdanı hür nesillerin yetişmesi gerekiyor. Zira Yiğit Düştüğü Yerden Kalkar...

Geçtiğimiz günlerde ismi bende saklı bir güzel insanla tanıştım. Evimdeki kitapları gördü ve incelemeye başladı. Bana döndü ve "-Kitapları çok seviyorum ama okumayı sevmiyorum" dedi! Bu arkadaş güzel memleketimizin Kuzey sahilinden tatlı bir insan... Yapacak bir şey yok! Tek yapacağımız şey gülmekti. Biz de güldük...

Şirket olarak diğer bir ilkemiz kaliteli hizmeti; makul fiyat ve cazip fırsatlarla birleştirerek dağıtım ve pazarlamayı bir SAHAF AŞKI ile sürdürmek. Ayrıca bize göre her insan bir kitap, her kitap bir insandır. Kitap, insan kadar. İnsan, kitap kadar değerlidir. İnşallah “Sahaf Bâ insâf” olacağız. “Sahaf Bî insâf” olmayacağız.

Farkındalık oluşturmak; Günümüzde kitap ve yayın sayısı çok artmış, bunun neticesi olarak kitapçılık artık kitap tedarikçiliğine dönüşmüş durumdadır. Hedefimiz ödemesi ulaşan siparişleri en kısa sürede kargoya teslim etmek olacak.

Kitap ve Kitap

Takım Arkadaşlarımız;

Oaoztop

Sinan

İlyas

Murat

Limon

Maviş

Kapat