Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL

Satış Ortaklığı Koşulları

-PPA (satış başına ödeme) sisteminde toplam satıştan vergi ve kargo ücreti düşülecek, kalan tutar net olarak hesaplanacaktır.

-Sadece yasal içerik barındıran siteler satış ortaklığı programına dahil olabilirler.

-Satış ortaklığında bulunmak isteyen site içerik barındırmak zorundadır.Sadece reklam amaçlı siteler ile ortaklık çalışması yapılmaz.

-kitapvekitap.com uygun görmediği web sitesi ise çalışmama hakkına sahip olup, herhangi bir açıklama yapmak durumunda değildir.

-kitapvekitap.com istediği site ile satış başına ya da tıklama başına çalışma hakkına sahiptir.

-kitapvekitap.com satış ortaklığı komisyon oranlarında bir hafta öncesinden bilgilendirme yaparak değişiklik yapma hakkına sahiptir.

-kitapvekitap.com ortaklığı gerekçe göstermeksizin tek taraflı olarak bitirme hakkına sahiptir.

-Üyelik işlemleriniz sırasında mutlaka ulaşılabilir bir telefon numarası bırakınız. Müşteri temsilcimiz başvurunuzun ardından sizin ile iletişime geçecek ve sizden onay isteyecektir.

-Alt domainlere (aa.franklin.biz, bb.franklin.com) sahip siteler tıklama başına ortaklık sistemine dahil olamazlar. Sadece satış başına ortaklık anlaşması yapabilirler.

-Ortaklık başvurusu sonrasında sitemizden giriş yaparak raporlamanın nasıl yapıldığını görebilirsiniz. Aynı şekilde standart bir banner ortaklık menüsünde bulunmaktadır. Banner üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.

-Raporlar aracılığı ile sitenizden kaç hit geldiğini, gönderdiğiniz üyenin yaptığı alışveriş tutarını görebilirsiniz.

-Banka transferlerinden kaynaklı olası kesintilerden kitapvekitap.com sorumlu değildir.

-Sayfaya kitapvekitap.com logosunu tıklamak zorunda bırakılan pop up/banner uygulamalar yerleştirilemez.

-Bilgileriniz üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz.

-kitapvekitap.com stoksuz çalışmaktadır. ortaklarımız kitapvekitap.com veri tabanın onaylamış sayılırlar. dağıtıcı firmanın elinde bulunmayan ürünlerin bedeli müşteriye iade edilmekte olup, iade edilen ürün bedelinden ortaklara herhangi bir ödeme yapılmayacaktır.

-Ortaklık programına dahil olan tüzel kişi ve şahıslar kitapvekitap.com ortaklık şartlarını kabul etmiş sayılırlar.

-Komisyon oranı %2'dir.

Kapat