Rüya Tabiri Hakkında Çok Önemli

Arkadaşlar Besmele ile basladık. Devam ediyoruz. Yavaş yavaş kıvamına gelecek.... Çalışma henüz tamamlanmadı....

Gördügünüz rüyayı olur olmaz herkese anlatmayın.

Rüya tabirini biliyorsanız siz kendi rüyanızı tabir edebilirsiniz.

Rüyanızı kötüye yormayın. Zira rüya nasil yorumlanırsa öyle gerçekleşir.

Rüyalarınızı sizi seven, size nazarı deymeyecek, sizi kıskanmayacak ve rüya tabirinde ehil olan kâmil, fâzıl, Allah dostu kişilere anlatabiliriniz. Bu kişi rüyanızı yorumlarsa teşekkkür edin. Eğer, "Hayırdır inşallah der ve yorum yapmaz ise ondan yorum almak için zorlamayın. Öyle kalsın... Fazla karıştırmayın.

Dinimiz rüyalara çok önem verir. Peygamberliğin 46da biri rüyadır. Ancak o Peygamber SAV Efendimizin rüyası. Biz günahkarların rüyası değil....

Bir de rüyalar istismara açıktır. Herkesin gördüğü rüya kendini bağlar. Öyle sapıklıklar duyuyoruz ki; rüya gördüm; servetini bana ver, hanımını boşa ben evleneceğim, kızını benimle evlendir, evini bana hediye et...... Böyle  saçmalıklara inanmayın, aldanmayın. Okulunda okumadan, eğitimini almadan hocalık yapan yarım hocaların tabirlerine hiç itibar etmeyin. Kişi sosyoloji profesörü fetva veriyor, tıp doktoru dinden bahsediyor, makine mühendisi rüyalardan bahsediyor. Bunlar çok hatalı bir durumlar.

Yarım doktor candan, yarım hoca dinden eder. Cahilden, ahmak insanlardan kaçın, uzak durun. Bilmediğini bilen cahil değildir. Bilmediginin farkında olmayan cahildir.

Rüyanın tabiri için acele etmeyin. Bazı rüyaların tabiri bir müddet sonra kendiliğinden çikabilir.

Rüyalarınızı kıskanın, hatta çok kıskanın, olur olmaz kişilerle paylaşmayın...

Pek Muhterem Muzaffer Ozak Hoca Efendinin rüya ile ilgili aşağıdaki sohbetini kafanız sakin iken can kulağı ile mutlaka izleyiniz. Bu güzel sohbette geçen "Ruh-i Hayvani"den kasıt yaşayan manasına gelen bedenimizdir, şaşılamayın. Hayvan, hayvanı değildir.

https://www.youtube.com/watch?v=teGrFM7rywo&t=5s

Hoca Efendinin kendi sitesi;

http://www.muzafferozak.com/

Devamı gelecek...

 

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kapat